عروس داماد

گل آرايي سفره عقد

امروزه از گل آرايي با گل طبيعي يا مصنوعي در بيشتر مجالس نظير مجلس عروسي براي تزيين سالن ، ميز و صندلي ، جايگاه عروس و داماد و جايگاه كيك عروسي و ميز شام استفاده مي شود. يكي از مهم ترين موارد گل آرايي سفره عقد محسوب مي شود ، سفره عقد نيز هرطور كه باشد بي شك نياز به گل آرايي براي جلوه بيشتر دارد.اغلب عروس و داماد ها مشتاق هستند كه سفره عقدي بي نظير داشته باشند و گل آرايي سفره عقد نقشي اساسي در اين زيبايي و خاص بودن دارد. مطمئنا كمتر كسي نسبت به اين مسئله بي توجه است چون مي توان سفره را با هزينه اي كم و با استفاده از گل ها به زيباترين و با شكوه ترين شكل ممكن تبديل كرد.

در طراحي و گل آرايي سفره عقد سعي مي شود با استفاده از تور و حرير و مرواريد و شمع و كريستال و… تزيين وسايل و اجزاي سفره را كامل كرد تا زيبايي آن دو چندان شود.

با توجه به فصل ، ميتوان گل هاي متنوعي براي طراحي و گل آرايي سفره عقد انتخاب كرد اما معمولاً از گل رز ، گل ليليوم ، گل شيپوري ، گل مريم ، گل اركيده و گل ليسيانتوس استفاده مي شود.

براي مثال ميتوان ميتوان از گلبرگ گل ها بر روي سطح سفره استفاده كرد تا نمايي شيك و رمانتيك داشته باشيد. همچنين از تم و رنگ گل هاي استفاده شده در سفره عقد براي گل آرايي ميز ميهمانان هم ميشود استفاده كرد.

رعايت چند نكته در  گل آرايي سفره عقد

ميتوانيد هر آنچه در تصور و آرزوهايتان براي جشن عقد خود داشته ايد به طراح و ديزاينر منتقل كنيد

اما به اين نكته هم توجه داشته باشيد كه همه خواسته ها و سفارشات شما ممكن است قابليت اجرا و انجام نداشته باشد،يا با سبك مجلس و سالن شما همخواني نداشته باشد.

براي مثال استفاده از گل آرايي بيش از حد در سفره باعث مي شود تا اجزاي داخل سفره اصلاً به چشم نيايند و در تصاوير و فيلمبرداري نمايي شلوغ و بد داشته باشد.

پيشنهاد مجله جشن عروسي به شما استفاده از گل طبيعي در گل آرايي سفره عقد سنتي و ايراني است چون هم به چشم ميهمانان و هم در عكاسي و فيلم جذابيت و زيبايي فوق العاده اي دارد.همچنين عطر طبيعي گل ها نيز به خوشبو شدن فضا و محيط كمك ميكند.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۷:۲۶ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 20
دیروز : 17
افراد آنلاین : 1
همه : 6198
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب