عروس داماد

مواردي مهم در انتخاب مدل موي عروس

براي جشن عروسي تان سعي نكنيد از مدل هاي عجيب و خيلي متفاوت با چهره هميشگي تان استفاده كنيد فقط كافي است مدل موي عروسي به چهره تان بيايد.

مدل موي عروس

انتخاب مدل موي عروس خيلي سخت است. هر كس يك مدل مو را به شما پيشنهاد مي كند و خودتان هم مدام نظرتان عوض مي شود. مدل مويي را انتخاب كنيد كه هم به شما بيايد هم طبق مد روز باشد و هم آرايشگرتان از پس انجامش بر بيايد و از همه مهم تر، با آن راحت باشيد.به هر مدلي كه مي بينيد دل نبنديد. شايد فرم صورت و بدن و لباس شما با مدلي كه توي عكس هست فرق داشته باشد. با خودتان رو راست باشيد و توجه كنيد كه آيا اين مدل موي عروس به شما مي آيد يا نه.در انتخاب مدل مويتان براي جشن عروسي به نكات زير توجه كنيد و آنها را با آرايشگرتان در ميان بگذاريد.

توجه به آب و هوا
به ميزان تحرك تان و آب و هوا هم بايد توجه كنيد. اگر مي دانيد گرمتان مي شود مدلي انتخاب نكنيد كه كلافه تان كند. خلاقيت داشته باشيد. فقط به مدل هاي رايج كه روي سر هر عروسي ديده مي شود اكتفا نكنيد. با آرايشگرتان مشورت كنيد. با كمي تغييردر يك مدل يا تفكيك كردن دو مدل موي عروس با هم مي توانيد مدل موي خاص خودتان را داشته باشيد. اگر لباستان طرح شلوغي دارد مدل موي ساده تري انتخاب كنيد.

تغيير زياد ممنوع
اگر قرار است روي موهايتان را بپوشانيد از مدل هاي جمع محكم استفاده كنيد. موهايتان را باز نگذاريد چون با پوشاندن رويش هم پف موهايتان مي خوابد، هم وز مي شود هم حالت شان را از دست مي دهند. به فكر اين نباشيد كه تغيير زياد و ناگهاني در موهايتان ايجاد كنيد. مثلا رنگ موهايتان را يكباره متضاد رنگ هميشگي اش نكنيد. در كل براي جلب توجه، افراطي عمل نكنيد. شما عروس هستيد و ناخودآگاه مركز توجه همه.

تغيير مو خيلي زودتر از روز عروسي
اگر تاج يا تور داريد، مدل تاج و تورتان بايد با جواهرات و لباستان همخواني داشته باشد. هر تغييري كه مي خواهيد در مويتان بدهيد مثل كوتاهي، رنگ، مش، دكلره و اكستنشن، بايد از قبل به فكر باشيد. كوتاهي و رنگ را حداقل دو هفته قبل و اكستنشن و دكلره را بايد حداقل يك ماه قبل انجام بدهيد. از چند هفته قبل به طور منظم از حالت دهنده ها و ويتامينه هاي خوب استفاده كنيد و موها را آماده كنيد. موهايتان را روز قبل از عروسي بشوييد، نه صبح روز عروسي، موهاي تازه شسته شده خوب مدل نمي گيرند و تارهاي كوتاه تر در هوا معلق مي شوند.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۰:۲۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 1
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 6215
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب