عروس داماد

ازدواج

  رابطه جنسي پس از ازدواج يكي از موارد بسيار مهم در حفظ تداوم زندگي زناشويي است كه افكار اشتباه در اين رابطه و يا عدم آگاهي كافي در برقراري رابطه جنسي، روابط عاشقانه و زندگي زوجين را نيز تحت تاثير قرار داده و حتي به ويراني مي كشاند.

در اينجا چندين افكار اشتباه خانم ها در رابطه زناشويي را بررسي خواهيم كرد:

۱- اغلب خانم ها مي پندارند يك زن نبايد هيچ وقت آغاز كننده رابطه جنسي باشد.

  قرن بيست و يكم است و مردها هنوز نگران نحوه رابطه جنسي با همسرانشان هستند . آنها مي ترسند كه از طرف زنان به سلطه گري متهم شوند . بنابراين خيلي با احتياط رفتار مي كنند . زنان پندارهاي قديمي را بايد كنار بگذارند و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشويي شركت كنند . چه كسي گفته است كه زنان ميل جنسي كمتري دارند و نبايد آغازكننده رابطه باشند؟؟

۲- خانمها نگران اين هستند كه حين يك عمل جنسي در نظر همسرانشان چطور به نظر مي آيند.

  شما نگران اين نباشيد كه در حين عمل جنسي ، اگر فلان كار را بكنيد ، همسرتان درباره شما چه فكري مي كند.بلكه در عوض به اين بينديشيد كه بيشترين لذت را ببريد و به اوج برسيد . در اين صورت حتما همسر خود را هم كاملا ارضا خواهيد كرد. روي عمل زناشويي تمركز كنيد و از اول بخود وعده يك عشق بازي كامياب را بدهيد.

۳- از نظر خانم ها رابطه جنسي براي مردها يك امر گهگاهي و زود گذر است.

  خانمها اين اشتباه را نكنند . براي بيشتر مردان رابطه جنسي بسيار مهم است. آن را كوچك نشماريد. تحقيقات نشان مي دهند كه بهترين و شيرين ترين رابطه زناشويي را زوج هاي قانوني دارند. همين تحقيقات نامناسب بودن و عدم رضايتمندي رابطه زناشويي زود گذر را تاييد مي كنند. هيچگاه فكر نكنيد كه مردها از عواطف عشقي كمتري برخوردارند. اين اشتباه بزرگ را از ذهن خود بزداييد.

۴- مردها هميشه براي عمل جنسي آمادگي دارند.

  اين فكر ممكن است براي يك جوان زير بيست سال درست باشد ، ولي درباره مردها صحت ندارد. گرفتاريهاي شغلي و مشكلات گوناگون روزمره همه و بويژه مردها را خسته و فرسوده مي كند و از نيروي آنها مي كاهد.در نتيجه ممكن است بي حوصله و بي رمق بنظر برسند ، بنابراين فكر نكنيد كه اگر الان نشد ، بعدا باز وقت هست. سعي كنيد در همسرتان علاقه ايجاد كنيد ، اين رابطه را برقرار كنيد و به بعد موكول نسازيد. در واقع ، زن ها مي پندارند كه خودشان همسرانشان را دوست دارند درحالي كه هروقت و هميشه مايل به برقراري رابطه زناشويي نيستند ، اما وقتي مردي در برابر تمايل همسرش اظهار بي ميلي مي كند ، مي گويد : او مرا دوست ندارد ! اين پندار صحيح نيست.

۵-مردها هيچ كمك و راهنمايي ، لازم ندارند.

  خانمها بايد با همسرانشان درباره چيزهاي خوشايند و ناخوشايند شان، در حين رابطه جنسي ، گفتگو كنند. اگر زني نخواهد و مشاركت نكند ، شوهر وي به تنهايي نمي تواند به او رضايت جنسي ببخشد . با آنكه خوشبختانه مردها بسيار علاقمند هستند كه همسرانشان از رابطه جنسي با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ، ولي با اين حال خود زنان در رسيدن به اوج لذت جنسي ، سهم بسياري دارند و بايد همسرانشان را ، راهنمايي و مطلع بكنند .

۶- عدم لزوم تنوع در رابطه جنسي زوجين از نظر خانم ها

   وقتي زن و شوهر مدتي با هم هستند ، طبيعي است كه دلشان تنوع و تغيير بخواهد . بنابراين اگر مردي به همسر خود چيزهاي جديدي پيشنهاد كرد ، پاداش او نبايد ناراحتي و اخم باشد ! تقاضاي مرد به معناي اين نيست كه ديگر از شما سير شده است ! شما با همدلي و دوستي پيشنهاد او را بررسي كنيد . خواهيد ديد كه هر چه شوهر شما نياز دارد ، در وجود شما پيدا خواهد كرد . گاهي اگر با تقاضايي نمي توانيد موافقت كنيد ، با مهرباني و صميميت دليلش را براي او توضيح دهيد و يا از او بخواهيد كه به شما فرصت بيشتري دهد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۸:۴۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 32
دیروز : 17
افراد آنلاین : 1
همه : 6210
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب