عروس داماد

نكاتي براي انتخاب بهترين لباس عروس

انتخاب لباس عروس در ميان دريايي از تنوع، آن هم با قيمت‌هاي نه چندان مناسب اين روزها، اصلا ساده نيست.

  خيلي از دختر و پسرهاي جوان يا در آستانه برگزاري مراسم ازدواج‌ شان هستند يا در تب و تاب خريد و برنامه‌ريزي براي بزرگ‌ترين اتفاق زندگي‌‌شان. اما در ميان همه اين تدارك‌ ديدن‌ها دخترخانم‌ها يك دغدغه شيرين اما جدي هم دارند و آن هم انتخاب لباس عروس مناسب است.

نكته اول:

  در نظر گرفتن فرم و طرح اندام مهم‌ترين فاكتور براي انتخاب يك لباس‌ عروس مناسب است. در كنار طرح اندام،  فرم كلي صورت و حتي رنگ پوست هم از فاكتورهاي تاثيرگذار است.  براي مثال ‌خانم‌هاي ريز نقش هرگز نبايد دنبال  لباس‌هاي عروس با پف‌هاي بسيار زياد بروند حتي به قيمت به روز بودن و زيبايي اين لباس‌ها. مثال ديگر اينكه خانم‌هايي با پوست سبزه نبايد به فكر لباس‌هاي سفيد يخچالي باشند!

نكته دوم:

   فاكتور بعدي، انتخاب لباس عروس، با توجه به  مدلي است كه براي موها در نظر داريم. اين فاكتور در انتخاب تور مناسب از نظر نوع طراحي و كوتاه و بلندي، بسيار تاثيرگذار است. مثلا اگر قرار است شينيون پشت سر و خيلي بالا نباشد انتخاب مناسب، يك تور كار شده كوتاه است نه بلند. يادتان باشد مدل مو در انتخاب يقه مناسب براي لباس عروس هم نقش بسزايي دارد.

نكته سوم:

   مرحله بعدي دخالت دادن سليقه شخصي با در نظر گرفتن معيارهاي قبلي، يعني فرم اندام و مد روز است. البته بايد دقت كنيم كه سليقه ما در انتخاب لباس تا زماني مي‌تواند نقش درستي در انتخاب ما بازي كند كه قواعد طراحي را زير پا نگذارد. مثلا نبايد به دليل اعمال سليقه شخصي در انتخاب لباس ايرادهاي اندامي‌‌مان را بيشتر به تصوير بكشيم. نبايد فراموش كنيم كه نقش لباس عروس اين است كه ما را زيباتر از هميشه نشان دهد.

نكته چهارم:

   بهتر است قبل از انتخاب نهايي، تصوير لباسي كه با توجه به سليقه و خواست شما قرار است برايتان دوخته شود از نزديك ببينيد. يك طراحي درست با در نظر گرفتن همه جزئيات مي‌تواند تصوير نزديكي از لباسي كه قرار است بپوشيد را به شما بدهد. روي همان تصوير مي‌توانيد نكاتي را كه دوست نداريد يا ترجيح مي‌دهيد اضافه شود، به طراح گوشزد كنيد تا نتيجه نهايي كار دقيقا همان چيزي باشد كه بارها در ذهن‌تان ديده‌ايد نه چيز ديگر.

نكته پنجم:

  دقت كنيد كه تعداد دفعات پرو بالا نشان دهنده دقت كار مزون، يا طراح نيست. چرا كه اگر دوخت و دوز بر اساس قواعد طراحي، دقت در جزئيات و الگوي درست انجام بگيرد، صرفا دو بار پرو براي رسيدن به نتيجه مطلوب كافي است. به خاطر داشته باشيد كه يكي از معيارهاي سنجش مهارت طراحان لباس، توانايي آنها در  كشيدن الگوهاي مطمئن براي لباس آن هم  بدون تكرار دفعات  يا همان شيوه  آزمون و خطاست

نكته ششم:

  يكي از مهم‌ترين فاكتور‌ها براي رسيدن به انتخاب درست، احساس راحتي و امنيت در لباس است. به خصوص كه عروس بايد ساعت‌هايي طولاني‌ با اين لباس كه اصلا قابل مقايسه با لباس‌هاي معمولي نيست، كنار بيايد. وزن مناسب و ثابت ماندن آن روي بدن، بدون حركت‌و چرخش‌هاي اضافي از جمله مواردي هستند كه به پوشنده لباس احساس راحتي و امنيت مي‌دهند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۰:۴۸ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

مواردي مهم در انتخاب مدل موي عروس

براي جشن عروسي تان سعي نكنيد از مدل هاي عجيب و خيلي متفاوت با چهره هميشگي تان استفاده كنيد فقط كافي است مدل موي عروسي به چهره تان بيايد.

مدل موي عروس

انتخاب مدل موي عروس خيلي سخت است. هر كس يك مدل مو را به شما پيشنهاد مي كند و خودتان هم مدام نظرتان عوض مي شود. مدل مويي را انتخاب كنيد كه هم به شما بيايد هم طبق مد روز باشد و هم آرايشگرتان از پس انجامش بر بيايد و از همه مهم تر، با آن راحت باشيد.به هر مدلي كه مي بينيد دل نبنديد. شايد فرم صورت و بدن و لباس شما با مدلي كه توي عكس هست فرق داشته باشد. با خودتان رو راست باشيد و توجه كنيد كه آيا اين مدل موي عروس به شما مي آيد يا نه.در انتخاب مدل مويتان براي جشن عروسي به نكات زير توجه كنيد و آنها را با آرايشگرتان در ميان بگذاريد.

توجه به آب و هوا
به ميزان تحرك تان و آب و هوا هم بايد توجه كنيد. اگر مي دانيد گرمتان مي شود مدلي انتخاب نكنيد كه كلافه تان كند. خلاقيت داشته باشيد. فقط به مدل هاي رايج كه روي سر هر عروسي ديده مي شود اكتفا نكنيد. با آرايشگرتان مشورت كنيد. با كمي تغييردر يك مدل يا تفكيك كردن دو مدل موي عروس با هم مي توانيد مدل موي خاص خودتان را داشته باشيد. اگر لباستان طرح شلوغي دارد مدل موي ساده تري انتخاب كنيد.

تغيير زياد ممنوع
اگر قرار است روي موهايتان را بپوشانيد از مدل هاي جمع محكم استفاده كنيد. موهايتان را باز نگذاريد چون با پوشاندن رويش هم پف موهايتان مي خوابد، هم وز مي شود هم حالت شان را از دست مي دهند. به فكر اين نباشيد كه تغيير زياد و ناگهاني در موهايتان ايجاد كنيد. مثلا رنگ موهايتان را يكباره متضاد رنگ هميشگي اش نكنيد. در كل براي جلب توجه، افراطي عمل نكنيد. شما عروس هستيد و ناخودآگاه مركز توجه همه.

تغيير مو خيلي زودتر از روز عروسي
اگر تاج يا تور داريد، مدل تاج و تورتان بايد با جواهرات و لباستان همخواني داشته باشد. هر تغييري كه مي خواهيد در مويتان بدهيد مثل كوتاهي، رنگ، مش، دكلره و اكستنشن، بايد از قبل به فكر باشيد. كوتاهي و رنگ را حداقل دو هفته قبل و اكستنشن و دكلره را بايد حداقل يك ماه قبل انجام بدهيد. از چند هفته قبل به طور منظم از حالت دهنده ها و ويتامينه هاي خوب استفاده كنيد و موها را آماده كنيد. موهايتان را روز قبل از عروسي بشوييد، نه صبح روز عروسي، موهاي تازه شسته شده خوب مدل نمي گيرند و تارهاي كوتاه تر در هوا معلق مي شوند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۰:۲۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

انتخاب آرايشگاه مردانه در روز عروسي

آرايشگاه مردانه در روز عروسي يكي از مواردي است كه ممكن است به آن توجه زيادي نشود. اما بايد بدانيد كه در اين روز باشكوه داماد در كنار عروس بايد از زيبايي و آراستگي خوبي برخوردار باشد.
در گذشته مردان در روز عروسي شان به آرايشگاه نزديك محل سكونتشان مي رفتند و موهايشان را كوتاه و مرتب كرده و صورتشان را نيز اصلاح مي كردند و اين تمام آرايش و زيبايي داماد در روز عروسي بود. اما در اين چند سال اخير بسياري از آرايشگاه ها از جديدترين اصول و متدهاي آرايشي و مدل هاي متنوع در آرايش و اصلاح مو تبعيت مي كنند و جهت مراسم عروسي سبك هاي ويژه اي جهت آراستن و پيرايش داماد به كار مي برند. در اين قسمت از سايت جشن عروسي با متدهاي انتخاب يك آرايشگاه خوب آشنا مي شويد تا در روز عروسي تان به آنها عمل كنيد.

مشورت در انتخاب آرايشگاه مناسب

با دوستان و اقوامتان كه به تازگي ازدواج كرده اند مشورت كنيد. اگر آنها از آرايشگر خود راضي بودند مي تواند به عنوان يكي از انتخاب هاي شما اين آرايشگاه باشد. هم چنين در صورتي كه در مجلس عروسي حاضر بوديد و از مدل مو و آراستگي يك داماد راضي بوديد مي توانيد با او صحبت كرده و از آرايشگاهي كه او جهت مراسم عروسي اش انتخاب كرده سوال كنيد . بد نيست بعد از اولين انتخاب يك بار به آن آرايشگاه رفته و سبك و مدل مد نظرتان را پيش او امتحان كنيد.

جستجوي آرايشگاه مردانه در اينترنت

امروزه اكثر آرايشگاه مردانه در اينترنت يك سايت دارند. شما با جستجو و مشاهده سايت آنها مي توانيد با نحوه خدمات آنها و يا برخي از نمونه كارهاي آنها آشنا شويد. يكي ديگر از استفاده هاي فضاي مجازي استفاده از فروم هاي گفتگو است. شما مي توانيد با پرسش و پاسخ در اين فضاها با افراد مختلف صحبت كردن از تجربيات آنها استفاده كنيد.

انتخاب آرايشگاه مردانه

بعد از انتخاب آرايشگاه هاي مد نظر به سراغ آنها رفته و از نزديك كيفيت كار آنجا، نحوه برخورد با ارباب رجوع، چگونگي استفاده از وسايل از نظر بهداشت، بهداشت عمومي آرايشگاه و … را بررسي كنيد. گول سرشناسي آرايشگاه مردانه را نخوريد. ممكن است شما با مراجعه به آرايشگاه از نحوه برخورد و يا كيفيت آرايشگاه مد نظر خوشتان نيايد. پس حتما قبل از روز عروسي تان يك بار به آنجا رفته و موهاي خود را به آرايشگر مد نظر بسپاريد.

احساس رضايت از آرايشگاه

برخورد محترمانه يكي از مهمترين معيارهاي يك آرايشگاه مردانه خوب است و شما همواره از انتخاب اين آرايشگه راضي هستيد. از سوي ديگر مدير آرايشگاه مي بايست سالن آرايشگاه را بسيار تميز و با طراوت نگه دارد. شما بايد به تمام موارد در آرايشگاه توجه كنيد. به تميزي و پاكيزگي ديوارها، سرويس هاي بهداشتي، ميز كار آرايشگاه، سرشورها و … دقت كنيد . در صورتي كه سالن مورد نظر به اين نكات ابتدايي توجه نداشت از انتخاب آن خودداري كنيد و به دنبال آرايشگاه مناسبي ديگر بگيرديد.

انتخاب آرايشگر در آرايشگاه مردانه

بعد از اينكه از انتخاب آرايشگاه مناسب به نتيجه رسيديد وقت آن رسيد كه آرايشگر ايده آل خود را انتخاب كنيد. ضمن توجه به مهارت آرايشگر و نحوه كار او، برخورد و اخلاق او را نيز مد نظر قرار دهيد. شما بايد از كل كار آرايشگرتان راضي باشيد. از نحوه اصلاح و آرايش صورت، نحوه كوتاهي مو و نوع ظاهري كه در پايان براي شما در نظر گرفته بايد رضايت كامل داشته باشيد. اگر فكر ميكنيد اين آرايشگر مورد نظرتان را پيدا كرده ايد وقت ان است كه با وي صحبت هاي لازم را انجام دهيد.

مشاهده آلبوم مدل موي آرايشگر

امروزه در بعضي از آرايشگاه ها آلبوم كارهاي خود را گردآوري كرده و در اختيار مخاتبان قرار مي دهند. چنانچه آرايشگاه انتخابي شما چنين آلبوم داشت مي توانيد نمونه كارهاي او و دامادهايي كه قبلا در اين آرايشگاه، اصلاح و آراسته شدند را ملاحظه نماييد و سبك انتخابي مدنظرتان را از آنها بخواهيد. البته صرف ديدن آلبوم نمي تواند اطمينان از كار آرايشگر باشد. چراكه ممكن است مدل موهاي موجود در آلبوم توسط آرايشگر ديگري انجام شده باشد و يا عكس هاي موجود در آلبوم از هر جايي تهيه شده باشد. شما با توجه به سوابق آرايشگاه و آرايشگر خود و همچنين مواردي كه در قبل گفته شد توجه كنيد و به اقدام به انتخاب و تصميم گيري كنيد.

آرايشگر توامند با خلاقيت

به اين نكته توجه داشته باشيد كه آرايش و پيرايش پيش از آنكه يك حرفه باشد يك هنر است. يك آرايشگر خوب علاوه بر اينكه بايد در تكنيك ها و روش هاي نوين آرايشگري توامند باشد بايد با سليقه، خلاق و با تجربه باشد. چراكه ممكن است براي هر فرد نوع و سبكي جداگانه جهت آراستن او به كار گيرد تا به بهترين و مناسب ترين شكل شما را راهنمايي و آراسته نمايد. صرف انتخاب شما براي آرايشگر نبايد مكفي باشد. يك آرايشگر خوب بايد مدل انتخابي شما را مورد نقد قرار داده و ايده هاي خود را با توجه به صورت شما، معرفي كند تا در روز عروسي تان زيباتر باشيد.

بررسي مدارك آرايشگر

برخي از آرايشگاه هاي مردانه تبليغات گسترده اي از مدارك مختلف و بين المللي انجام مي دهند اما حقيقت چيز ديگري است. در بعضي از مواقع بعضي انها فقط دوره فني حرفه اي را گذرانده اند و دم از مدارك بين المللي مي زنند. اگر آرايشگاه مردانه اي و يا آرايشگري مدعي داشتن چنين مداركي است حتما مي بايست آنها را در آرايشگاه خود قرار داده باشد تا ادعايش را ثابت كند. دقت داشته باشيد كه گول تبليغات كذب يكسري آرايشگاه مردانه را نخوريد و حتما بررسي لازم را انجام دهيد.

تحقيق از مشتريان ديگر

در بين افرادي كه در آرايشگاه مردانه هستند پرس و جو كنيد. ممكن است برخي از افرادي كه در آرايشگاه هستند چندين بار به آنجا آمده باشند و تجربه كار با سالن مورد نظر و يا افراد شاغل در آنجا را داشته باشند. ممكن و نكاتي را در خصوص معايب و محاسن آرايشگاه و آرايشگر به شما گوشزد كنند كه شما هرگز به آن توجه نداشته ايند. اين مي تواند به انتخاب شما بسيار كمك كند .

قبل از عروسي تست كنيد

بعد از انتخاب آرايشگاه مردانه و فرد مورد نظر جهت آرايش روز دامادي تان سعي كنيد چندماه قبل از عروسي تان آرايشگاه خود را انتخاب كنيد و حتما يكبار از كار او تست بگيريد تا با نحوه كار او و عملكرد او آشنا شويد. به دقت و ظرافت او در كار توجه كنيد. آيا او ميخواهد كار را به سرعت انجام داده و به سراغ مشتري بعدي برود ؟ آيا به خوبي وقت براي موها و حرف هاي شما مي گذارد ؟ آيا در نهايت از مدل مويي كه براي شما پياده كرده راضي هستيد ؟ اگر جواب سوال هايتان را گرفته ايد مي توانيد تصميم گيري نماييد.

از امكانات آرايشگاه جويا شويد

از امكاناتي كه تمايل داريد در روز عروسي تان از آنها استفاده شود از آرايشگاه جويا شويد. امكانات متعددي چون نحوه كوتاهي مو و اصلاح صورت، پاكسازي پوست، پرپشت كردن موهاي كم پشت، اتوي مو، مرتب كردن ناخن ها، ماساژ صورت، گريم صورت و … .

استفاده مناسب از آرايش داماد، باعث مي شود تا لك هاي صورت شما گرفته شود و صورتي درخشان داشته باشيد. شايد در موارد زيادي ديده باشيد كه داماد عرق كرده و صورت او چرب و نامطلوب باشد.

آرايش داماد

نكته‌ بسيار مهمي كه در گريم و آرايش داماد در جشن عروسي رعايت ميشود، اين است كه نوع مواد آرايشي كه براي داماد استفاده ميشود از مواد براق و يا چرب نيست و اين مي تواند خبر خوبي براي آن دسته از آقاياني كه مخالف گريم صورتشان در جشن عروسي شان هستند باشد. موادي كه جهت گريم آقايان استفاده ميشود به هيچ‌وجه نبايد به چشم آيند و كسي نبايد متوجه تغيير خاص در صورت آقايان با لوازم و مواد آرايشي شود. اكثر محصولاتي كه جهت گريم آقايان ساخته شده اند مرطوب‌كننده هستند چرب‌كننده نمي باشند. اين مورد را با آرايشگر خود در ميان گذاشته و از موادي كه جهت گريم استفاده مي شود جويا شويد. در برخي اوقات جاي سبز ريش روي صورت ديده مي شود كه براي پوشاندن آن از كرمي مخصوص استفاده مي شود كه جهت همين امر ساخته شده است و صورت شما را يكنواخت و يكدست مي نمايد.

انتخاب پكيج مناسب در آرايشگاه

اگر شما بخواهيد كليه خدماتي كه در آرايشگاه مردانه ارائه مي شود را جهت گريم روز دامادي خود انتخاب كنيد بهتر است كل پكيج را انتخاب كنيد و از انتخاب جزء جزء پرهيز كنيد. چون در اينصورت ممكن است هزينه آن بيشتر شود. پس با آرايشگر خود صحبت كنيد و پكيج مناسب را انتخاب كنيد تا قيمت مناسب تري نيز در بيايد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۰:۰۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

انتخاب بهترين كراوات آقاي داماد

كراوات يا پاپيون از ملزومات لباس داماد به شمار مي روند اما معمولا كروات رسمي تر بوده و با اكثر تيپ ها و اندام ها سازگاري دارد. براي انتخاب شيك ترين و مناسب ترين كراوات براي شب عروسي تان با ما همراه باشيد.

كراواتها در بازار داراي مدل ها و طرح و رنگ هاي متفاوت هستند. از پهن و باريك، بلند و كوتاه، طرح دار و ساده، مات و براق گرفته تا مدل هاي مدرن فانتزي. از طرفي استفاده از گيره يا سنجاق مي تواند علاوه بر پوشاندن پارچه زيرين آن ، در شيك تر شدن نقش به سزايي ايفا كند. گره كراوات نيز متفاوت هستند كه در ادامه در مورد بهترين نوع گره صحبت خواهد شد.

مدل پهن مناسب دامادهاي لاغر مي باشد. برعكس مدل باريك افراد را لاغرتر نشان مي دهد بنابراين توصيه مي شود كه دامادهاي ريزنقش و لاغر از نوع پهن استفاده نكنند.
در واقع مدل باريكي، مخصوص دادمادهايي است كه قد كوتاهتري دارند و آن ها را كشيده تر جلوه خواهد داد.
دامادهاي درشت هيكل نبايد از كراواتهاي براق استفاده كنند چرا كه مي تواند آن ها را درشت تر نشان دهد.

مساله مهم در انتخاب رنگ مناسب با رنگ كت شلوار داماد مي باشد هم چنين بايد به اين نكته توجه شود كه كراوات بهتر است هم رنگ جليقه باشد. علاوه بر اين هر رنگي معنايي دارد.

آبي رنگ: نشانه تكامل و جاودانگي بوده و به آرامش اشاره دارد.

قرمز رنگ: نشانه عشق و هيجان و البته قدرت مي باشد.

زرد رنگ: نشانه جواني و شادي است.

سبز رنگ: نشانه دوستي و نيروي حكمت مي باشد.

قهوه اي رنگ: نشانه مادي بودن و تمايلات قوي است.

جنس كراوات :

يك كراوات با كيفيت بايد نرم باشد و از سه قسمت دوخته شده به يكديگر تشكيل شده باشد.
آستر و تودوزي كراواتها موجب فرم و حجم و زيبايي آن مي شود.
يك نخ شل در پشت آن كوك زده شود كه زير دو لبه را به هم متصل كند. زماني كه اين كوك را بكشيد، باعث مي شود تا كراوات جمع بشود و چين بخورد. اين ويژگي يك كوك نامرئي خوب مي باشد.
وقتي آن را روي دستتان مي اندازيد بايد انتهاي باريك آن به شكل مربع در پشت وسط انتهاي پهن قرار بگيرد.
جنس آن بهتر است درصد بالايي پشم داشته باشد.
كراواتهاي نخي خيلي زود چروك مي شوند.
از تهيه كراواتهايي كه هنگام قرار دادن دور دست، پيچ مي خورد خودداري كنيد. چون قطعا روي سينه به خوبي نمي ايستد.
ابريشم به دليل حفظ شكل كراواتها رايج‌ترين جنس است و سبك و بادوام نيز مي باشد.
كراواتهايي با جنس تركيبات پلي استر به خوبي پارچه‌هاي الياف طبيعي رنگ‌پذيري ندارند اما شكل خودشان را حفظ مي كنند.

قد كراوات :

نوك كراوات داماد بايد تا خط كمربند وي باشد و اين اندازه نبايد چند سانت بلندتر و چند سانت كوتاهتر باشد.

بستن كراوات :

كراواتي با طول معمولي و استاندارد را مي توان با حدوداً ۸۵ نوع مختلف گره بست.

گره كراوات :

معروف ترين گره كراوات عبارتند از:

– گره چهار-در-دست كه به گره ساده يا گره دانش آموزي نيز معروف است و امروزه بيش از گره هاي ديگر محبوبيت دارد.
– ويندزور
– نيمه ويندزور
– پرات
– چهار-در-دست
– بالتوس
– سنت اندرو
– پلاتسبرگ
– ويكتوريا
– گرانتچستر
– كلوين

طرح كراوات :

پشمي: اين مدل زمستاني قطعا مناسب لباس داماد نمي باشد. چرا كه معمولا لباس داماد را با فصل هماهنگ نمي كنند.

ساده: براي تقريبا هر كت و شلواري مي توانيد اين كراوات را انتخاب نماييد.

خال خالي: انتخابي خاص است ولي دقت كنيد كه خال ها بسيار ريز و ترجيحا كمرنگ باشند.

كلاب: هر كراواتي با نقش تكرارشونده را كلاب مي گويند. اين نوع به هيچ عنوان به دامادها توصيه نمي شود.

راه راه: مدل باريك اين نوع گاهي مي تواند داماد را منحصر به فر سازد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۹:۲۰ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

ازدواج

  رابطه جنسي پس از ازدواج يكي از موارد بسيار مهم در حفظ تداوم زندگي زناشويي است كه افكار اشتباه در اين رابطه و يا عدم آگاهي كافي در برقراري رابطه جنسي، روابط عاشقانه و زندگي زوجين را نيز تحت تاثير قرار داده و حتي به ويراني مي كشاند.

در اينجا چندين افكار اشتباه خانم ها در رابطه زناشويي را بررسي خواهيم كرد:

۱- اغلب خانم ها مي پندارند يك زن نبايد هيچ وقت آغاز كننده رابطه جنسي باشد.

  قرن بيست و يكم است و مردها هنوز نگران نحوه رابطه جنسي با همسرانشان هستند . آنها مي ترسند كه از طرف زنان به سلطه گري متهم شوند . بنابراين خيلي با احتياط رفتار مي كنند . زنان پندارهاي قديمي را بايد كنار بگذارند و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشويي شركت كنند . چه كسي گفته است كه زنان ميل جنسي كمتري دارند و نبايد آغازكننده رابطه باشند؟؟

۲- خانمها نگران اين هستند كه حين يك عمل جنسي در نظر همسرانشان چطور به نظر مي آيند.

  شما نگران اين نباشيد كه در حين عمل جنسي ، اگر فلان كار را بكنيد ، همسرتان درباره شما چه فكري مي كند.بلكه در عوض به اين بينديشيد كه بيشترين لذت را ببريد و به اوج برسيد . در اين صورت حتما همسر خود را هم كاملا ارضا خواهيد كرد. روي عمل زناشويي تمركز كنيد و از اول بخود وعده يك عشق بازي كامياب را بدهيد.

۳- از نظر خانم ها رابطه جنسي براي مردها يك امر گهگاهي و زود گذر است.

  خانمها اين اشتباه را نكنند . براي بيشتر مردان رابطه جنسي بسيار مهم است. آن را كوچك نشماريد. تحقيقات نشان مي دهند كه بهترين و شيرين ترين رابطه زناشويي را زوج هاي قانوني دارند. همين تحقيقات نامناسب بودن و عدم رضايتمندي رابطه زناشويي زود گذر را تاييد مي كنند. هيچگاه فكر نكنيد كه مردها از عواطف عشقي كمتري برخوردارند. اين اشتباه بزرگ را از ذهن خود بزداييد.

۴- مردها هميشه براي عمل جنسي آمادگي دارند.

  اين فكر ممكن است براي يك جوان زير بيست سال درست باشد ، ولي درباره مردها صحت ندارد. گرفتاريهاي شغلي و مشكلات گوناگون روزمره همه و بويژه مردها را خسته و فرسوده مي كند و از نيروي آنها مي كاهد.در نتيجه ممكن است بي حوصله و بي رمق بنظر برسند ، بنابراين فكر نكنيد كه اگر الان نشد ، بعدا باز وقت هست. سعي كنيد در همسرتان علاقه ايجاد كنيد ، اين رابطه را برقرار كنيد و به بعد موكول نسازيد. در واقع ، زن ها مي پندارند كه خودشان همسرانشان را دوست دارند درحالي كه هروقت و هميشه مايل به برقراري رابطه زناشويي نيستند ، اما وقتي مردي در برابر تمايل همسرش اظهار بي ميلي مي كند ، مي گويد : او مرا دوست ندارد ! اين پندار صحيح نيست.

۵-مردها هيچ كمك و راهنمايي ، لازم ندارند.

  خانمها بايد با همسرانشان درباره چيزهاي خوشايند و ناخوشايند شان، در حين رابطه جنسي ، گفتگو كنند. اگر زني نخواهد و مشاركت نكند ، شوهر وي به تنهايي نمي تواند به او رضايت جنسي ببخشد . با آنكه خوشبختانه مردها بسيار علاقمند هستند كه همسرانشان از رابطه جنسي با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ، ولي با اين حال خود زنان در رسيدن به اوج لذت جنسي ، سهم بسياري دارند و بايد همسرانشان را ، راهنمايي و مطلع بكنند .

۶- عدم لزوم تنوع در رابطه جنسي زوجين از نظر خانم ها

   وقتي زن و شوهر مدتي با هم هستند ، طبيعي است كه دلشان تنوع و تغيير بخواهد . بنابراين اگر مردي به همسر خود چيزهاي جديدي پيشنهاد كرد ، پاداش او نبايد ناراحتي و اخم باشد ! تقاضاي مرد به معناي اين نيست كه ديگر از شما سير شده است ! شما با همدلي و دوستي پيشنهاد او را بررسي كنيد . خواهيد ديد كه هر چه شوهر شما نياز دارد ، در وجود شما پيدا خواهد كرد . گاهي اگر با تقاضايي نمي توانيد موافقت كنيد ، با مهرباني و صميميت دليلش را براي او توضيح دهيد و يا از او بخواهيد كه به شما فرصت بيشتري دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۸:۴۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

نحوه پيدا كردن آتليه عكس عروسي

 • بهترين راه براي پيدا كردن يك آتليه عكس عروسي خوب ، پرسيدن از دوستان و آشناياني است كه به تازگي عروسي كرده اند . در غير اين صورت مجبوريد از آگهي هاي روزنامه ها و يا از آتليه عكس عروسي محله تان شروع كنيد تا بعد از مدت زيادي جست و جو بتوانيد يكي را از بين آن ها انتخاب كنيد.
 • امروزه در جشن عروسي فيلم كوتاهي از عروس و داماد و عكس هايشان پخش مي شود كه در اول و آخر اين فيلم ها ، اسم آتليه عكس و شماره تلفن آن ها نوشته مي شود . هم چنين بسياري از عروس و داماد ها عكس عروسي خودشان را به ميهمانان به عنوان يادبود هديه مي دهند كه معمولا در پايين عكس ها نيز شماره تلفن آتليه عكس به چشم مي خورد . اگر شما فيلم يا عكس عروسي را پسنديديد مي توانيد به آن آتليه عكس مراجعه كنيد و يا شماره تلفن آن را يادداشت كنيد و براي روز مبادا پيش خودتان نگه داريد .
 • يكي ديگر از راه هاي يافتن آتليه عكس عروسي ، سرزدن به آرايشگاه هاست . در اين روزها بسيار متداول شده كه عكاسان و آرايشگران براي تبليغات كارهايشان با هم مشاركت و همكاري مي كنند . بدين ترتيب كه آرايشگران نمونه ي كارهايشان را روي عروس هاي مدل پياده مي كنند و عكاسان نيز قبول مي كنند عكس هاي اين عروس هاي مدل را چاپ كنند ، سپس اين عكس ها را براي تبليغ به مشتريان شان نشان مي دهند . از اين رو اگر به آرايشگاهي سر زديد ، حتما به عكس هاي روي ديوارها و آلبوم هايش توجه كنيد . هم چنين اگر به آتليه عكس عروسي سر زديد هنگام ديدن نمونه ي كارهايش به آرايش عروس ها هم توجه كنيد چرا كه شايد از اين طريق بتوانيد عكاس و آرايشگر مورد پسندتان را پيدا كنيد .

عكس عروسي

 • با ديدن نمونه ي كارهاي عكس عروسي ، به سبك و شيوه ي عكاسي آتليه عكس پي ميبريد . بدين ترتيب مي توانيد متوجه شويد كه كارهاي آنها مدرن ، كلاسيك ، سنتي و فانتزي است يا خير . در اين صورت با توجه به علايق خودتان مي توانيد آتليه عكس تان را انتخاب كنيد. مثلا اگر خودتان سبك مدرن را بيش تر مي پسنديد بايد سراغ عكاسي برويد كه در اين سبك ذوق و سليقه داشته باشد و كار كند .
 • براي انتخاب تصويربردار حتما چند نمونه از ويدئوها و كليپ هاي اورا ببينيد تا با ديدن نمونه ي كارها بهتر بتوانيد تصميم بگيريد .
 • اگر آهنگ يا موسيقي خاصي را دوست داريد مي توانيد آن را به آتليه عكس خود بدهيد تا براي ميكس و تدوين فيلم عروسي از آن استفاده كند . ضمنا با بدقولي ، عكاس تان را معطل نگذاريد .

عقد قرارداد با آتليه عكس

 • قبل از عقد قرار داد با آتليه ، حتما درباره ي جزئياتي كه دوست داريد رعايت شود و يا از آن ها عكاسي شود ، قيمت ها ، كيفيت چاپ عكس ها و اندازه ي آن ها و … صحبت كنيد . امروزه هر عكاسي منوي خاص خودش را دارد و با عكاسي هاي ديگر كاملا متفاوت است به همين علت سعي كنيد از تمام عكاساني كه به آن ها مراجعه مي كنيد درباره ي جزئيات كارشان سوال كنيد تا روند كار عكاسي و قيمت آن ها مد نظرتان باشد .
 • هنگام قرارداد با آتليه عكس عروسي تان حتما تمام جزئيات را به صورت مكتوب در آوريد و كپي آن را نزد خودتان نگه داريد و يا دو نسخه از آن تهيه كنيد تا در اين يكي دو ماه مانده به عروسي چيزي فراموش نشود . چرا كه تنها شما نيستيد كه به آن عكاسي مراجعه كرده ايد و هر مراجعه كننده اي هم نظرات و خواسته هاي متفاوتي دارد كه عكاس نمي تواند همه ي آن ها را به خاطر بسپارد.

هزينه عكاسي و فيلمبرداري

 • در اين روزها برخي عكاسي ها قيمت و تنوع كارهاشان را به صورت ليست هايي آماده دارند كه آن ها را به عروس و دامادها مي دهند تا هم در وقت صرفه جويي شود و هم عروس و دامادها قيمت ها را فراموش نكنند و يا بر اثر فراموش كردن آن ها از عكاس به طور دائم سوال هاي تكراري نكنند . البته هنوز بسياري از عكاس هاي اين ليست ناچيز و كم قيمت را آماده نكرده اند . پس شما مجبوريد به خودتان زحمت يادداشت كردن آن ها را بدهيد و يادتان باشد كه حتما با خودتان قلم و كاغذ ببريد .

فايل يا نگاتيو عكس عروسي

 • عكاسان معمولا فايل عكس ها را پيش خود نگه مي دارد،شما مي توانيد هنگام عقد قرارداد در اين باره با او صحبت كنيد و به توافق برسيد .بعضي از عكاسان قبول مي كنند كه بعد از چاپ هر عكس، نگاتيو يا فايل آن را به قيمت كم تري از چاپ عكس بفروشند. يعني اگر چاپ عكس هشت هزار تومان باشد بعد از چاپ نگاتيو آن را به شما دو / سه هزار تومان مي فروشد . البته عكاساني هم هستند كه مي گويند از مراسم عروسي حداقل شش ماه تا يك سال بايد بگذرد تا فايل يا نگاتيو هاي عروسي تان را بدهند. گرفتن فايل ها بيش تر براي كساني مهم است كه قصد عزيمت به شهر يا كشور ديگري را دارند و ديگر دسترسي به عكس هاشان نخواهند داشت.

تاريخ رزرو آتليه عكس

 • براي رزرو عكاسي حتما حداقل ازيك ماه و نيم جلوتر اقدام كنيد ، مخصوصا اگر مراسم تان مصادف با اعياد مذهبي و ملي است بايد زودتر براي اين موضوع دست به كارشويد.

كميت و كيفيت عكس عروسي

 • فراموش نكنيد كه تعداد كمي عكس با كيفيت بهتر از هزاران عكس بي معني و بدون كيفيت است . هيچ ارزاني بي حكمت نيست و هيچ گراني اي نيز دليل مرغوب بودن نيست. پس براي انتخاب عكاس با معيارهاي اساسي و درست اقدام كنيد.

صرفه جويي در هزينه هاي عكاسي

 • نرخ عكاسان حرفه اي معمولا گران است و براي عكاسي در طول مراسم تان كه ديگر نيازي به نورپردازي و فيگورهاي عكاس تان پيدا نمي كنيد مي توانيد ازيك عكاس معمولي تر بهره ببريد . بدين ترتيب كه بعد از عكاسي باغ ، آتليه و عكس هاي سفره عقد كه با يك عكاس حرفه اي انجام مي دهيد ، مي توانيد ادامه ي مراسم تان را كه مي خواهيد با خاله ، عمه و … عكس هاي يادگاري بگيريد ، با عكاس يا اشخاص ديگري پيش ببريد .
 • عكاسي هاي حرفه اي معمولا براي فرستادن عكاس شان به مراسم تان پولي دريافت نمي كنند . اما براي چاپ آن ها شما مجبوريد به آن ها پول بپردازيد در حالي كه اگر اين كار را يكي از آشنايان تان انجام دهد ديگر متحمل هزينه نمي شويد . البته اگر بخواهيد محكم كاري كنيد مي توانيد هم از عكاس تان بخواهيد كه به مراسم تان بيايد و هم از دوست تان بخواهيد تا از شما عكاسي كند در اين صورت هزينه تان نيز نصف مي شود.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۰۳:۳۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 6
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 553
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی باربری در تهران /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / عکس پروفایل غمگین / بسته بندی لوازم منزل / دستگاه برش لیزر / طراحی سایت در بجنورد / خدمات نظافتی در مشهددستگاه فایبر لیزر / دستگاه فایبر لیزر / خرید vpn