عروس داماد

موارد بي اهميت در انتخاب همسر

    بسياري از مواردي كه ما آدم ها در يك رابطه به عنوان پرچم قرمز به آن ها نگاه مي كنيم آنقدرها هم كه فكر مي كنيم جدي نيستند. در واقع پرچم قرمزها به اولويت هاي شخصي ما مرتبط است نه چيز ديگري. قبل از شروع هر رابطه اي ابتدا از خودتان بپرسيد: آيا مي توانم با اين شرايط كنار بيايم؟ اگر نمي توانيد اين پرچم قرمز شخصي شماست پس بهتر است اين رابطه هرگز شروع نشود. اما بعضي از آن ها كه بيش از حد جدي مي گيريد نمي توان پرچم قرمز به حساب آورد از جمله موارد زير با مجله جشن عروسي همراه باشيد

نداشتن خانه و زندگي مستقل

يكي از مسائلي كه از قديم پرچم قرمز به حساب مي آمد نداشتن يك خانه جداگانه از پدر و مادر مي باشد. اما اين مسئله دليلي براي رد كردن او نمي شود. آن ها دلايل خودشان را براي چنين كاري دارند. او مي داند چطور بايد پس انداز كند و براي موفقيت هاي آينده اولويت بندي دارد.

استانداردهاي ورزشي و سلامتي متفاوت

همه دوست دارند با كسي ازدواج كنند كه به يك اندازه به ارزش هاي سلامتي و ورزشي اهميت مي دهد اما براي داشتن يك رابطه خوب نيازي به اين مورد نيست. همين كه به اهداف سلامتي همديگر احترام مي گذاريد همه چيز خوب پيش خواهد رفت.

به اندازه شما تحصيلكرده نيستند

يكي از ايده آل هاي همه ما اين است با كسي كه ازدواج مي كنيم تحصيلكرده باشد. به جاي تمركز به مدرك و تحصيلات به اين فكر نماييد كه هم اكنون چگونه زندگي مي كند و چه برنامه هايي براي زندگي آينده دارد.

سبك لباس پوشيدن

خيلي از خانم ها به خاطر ايده آل نبودن سبك لباس پوشيدن فرد او را ناديده مي گيرند. فقط به خاطر اين كه مد و لباس براي شما مهم است دليل نمي شود براي او هم بايد اهميت داشته باشد و به اين معني نيست كه نمي توانيد با او رابطه خوبي داشته باشيد. مهم بهداشت شخص است لباس پوشيدن را مي توان عوض كرد.

قد كوتاه

داشتن اولويت هاي ظاهري و جسمي در انتخاب همسر آينده بد نيست اما نبايد بيش از حد به قد فرد تمركز نماييد. خيلي از زنان به مرداني كه تنها چند سانتيمتر از آن ها بلندتر هستند حتي فرصت آشنايي هم نمي دهند. قد هرگز نبايد اولويت اصلي تان باشد شخصيت افراد از اهميت بسياري برخوردار است.

فعاليت نداشتن در شبكه هاي اجتماعي

درست است كه نداشتن هيچ فعاليتي در شبكه هاي اجتماعي در دنياي تكنولوژي امروزي كمي شك برانگيز مي باشد اما نمي توان به آن به چشم مشكل نگاه كرد. شايد از اين كه نمي توانيد كنجكاوي كنيد يا سر از كارش دربياوريد عصباني بشويد اما اين نشانه خوبي است چون از نگراني هاي شما مي كاهد و بيشتر از اين كه در فضاي مجازي باشد با شما وقت مي گذراند.

سابقه طلاق

خيلي از ما به طلاق به چشم لكه ننگ نگاه مي كنيم اما به خاطر افزايش آمار طلاق اين موضوع زياد هم عجيب به نظر نمي رسد. پس نبايد تنها معيار انتخاب تان باشد. به جنبه هاي مثبت اين موضوع نگاه كنيد. به عنوان مثال: “خيلي باهوش بوده كه توانسته رابطه اي كه با او سازگار نبوده است را رها كند.” به خصوص اگر هيچ بچه اي در كار نباشد. اگر بچه دار است موضوع كمي جدي تر مي شود اما نه غير قابل تحمل. طلاق به تنهايي نبايد باعث كنار كشيدن شما بشود.

چرا تا كنون ازدواج نكرده است؟

وقتي تا سن ۳۰ يا ۴۰ سالگي ازدواج نكرده باشيد اين سوال براي مردم پيش مي آيد كه چرا او تا كنون ازدواج نكرده است. دلايل زيادي مي توان براي اين سوال آورد اما نمي توان به آن به چشم يك مشكل يا نقص نگاه نمود. شايد فقط به پيشرفت كاري فكر مي كردند. شايد فرد مناسبي را تا به حال پيدا نكرده اند و …


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۲:۵۸ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

انتخاب بهترين زمان عروسي

انتخاب بهترين زمان عروسي اولين و مهم ترين بخش برگزاري جشن عروسي است. بهتر است عروس و داماد با در نظر گرفتن تمامي جوانب چند تاريخ را معين كنند تا در صورت بروز هر گونه مشكلي اعم از نبود مكان مناسب براي برگزاري عروسي يا تغيير غير منتظره در تاريخ مورد توافق براي آتليه يا آرايشگاه به راحتي بتوانند زمان عروسي را به تاريخ ديگري موكول كنند.

بهترين زمان عروسي

در تعيين تاريخ و بهترين زمان عروسي بهتر است نكاتي را درنظر بگيريد. براي دانستن اين نكات در ادامه از اين مقاله همراه مجله عروسي باشيد.

حداقل زمان لازم

براي اينكه همه چيز با حوصله و سر وقت انجام شود، دست كم به شش ماه زمان نياز داريد. براي برگزاري مراسم عروسي از شش ماه قبل به تشريفات عروسي و خدمات مجالس مراجعه كنيد، چون بايد جاي خود را رزرو كنيد. اين طور نيست كه امروز قصد گرفتن عروسي داشته باشيد و هر زمان اراده كنيد بتوانيد در هر جايي مراسم خود را برگزار كنيد. انتخاب باغ عروسي يا تالار زمان بر است، همچنين براي انتخاب بهترين تشريفات عروسي بايد نهايت دقت را به كار گيريد.

انتخاب فصل

شش ماه اول سال يعني بهار و تابستان كار تالارها و باغ‌ها و تشريفات مجالس رونق بيشتري دارد و به طبع گرانتر از شش ماه دوم سال است. تشريفات مجالس عروسي در فصل زمستان ارزانتر است. كمتر عروس و دامادي اين فصل را براي عروسي انتخاب مي‌كنند. ولي مي‌توانيد با رعايت يك سري نكات و با توجه به اينكه هزينه كمتري قرار است بدهيد، مراسم خود را در يك شب برفي رومانتيك برگزار كنيد. يكي از چيزهايي كه رفت و آمدها و كارها را دچار مشكل ميكند بارش برف و باران در اين فصل است.

برگزاري جشن عروسي درفصل تابستان با اينكه امكان استفاده از فضاهاي باز را در اختيار شما قرار ميدهد اما گرماي زياد هوا در اين فصل باعث عرق كردن شما و بهم خوردن آرايش عروس ميشود. از طرفي هزينه هاي برگزاري مراسم در باغ سراها به مراتب بيشتر است.

بهترين زمان عروسي در اواخر تابستان و اوايل پاييز يا تعطيلات فروردين ماه است. به دليل بالا بودن دماي هوا در فصل تابستان بهتر است اين مراسم در اواخر تابستان يا اوايل پاييز برگزار گردد. علاوه بر وجود هواي مطبوع برگزاري عروسي در اواخر تابستان يا تعطيلات فروردين ماه يك مزيت ديگر هم دارد و آن تعطيلي مدارس و دانشگاه هاست، به اين ترتيب ميهماناني كه دانشجو يا محصل دارند با خيال راحت در جشن شما شركت مي كنند. به علاوه در اوايل پاييز هم هوا مطلوب است و هم حجم درس در اوايل سال تحصيلي زياد نيست و مهمانان با خيال راحت تري بابت محصلان و دانشجويان در جشن شركت مي كنند. كه بايد آنها را نيز مد نظر داشته باشيد.

البته هر فصلي مشكلاتي را نيز در بر دارد مثلا برخي افراد در فصول مختلف سال دچار حساسيت هاي فصلي ميشوند پس حتما از قبل وضعيت سلامتي خود و مهمانان را مدنظر داشته باشيد.

مشورت با اقوام

سعي كنيد با مشورت اقوام و آشنايان نزديك خود زمان برگزاري مراسم را به گونه اي تعيين كنيد كه آن ها با توجه به فاصله مكاني دور يا نزديكي كه با شما دارند بتوانند براي شركت در مراسم عروسي شما برنامه ريزي كنند.

اعياد و مناسبت ها

در كشور ما به دليل اعتقادات مذهبي و اعياد برگزاري عروسي در اين تاريخ ها شادي جشن را مضاعف ميكند و به اين علت كه چنين روزهايي تعطيل رسمي است ميهمانان مي توانند بدون هر گونه دغدغه كاري در مجلس شركت كنند. عيد مبعث ، عيد قربان يا عيد غدير بهترين زمان ها براي برگزاري مراسم عروسي هستند. اگر قصد برگزاري عروسي خود را اعياد مذهبي داريد حتما زودتر براي رزرو آرايشگاه، تالار و آتليه عكاسي اقدام كنيد چون به علت شلوغ بودن ممكن است پر شوند.

انتخاب تاريخ هاي خاص

گاهي مواقع تاريخ هاي خاصي وجود دارند كه مي توانند خاطره يك مراسم را بياد ماندني تر كنند مثلا ۹۵/۹/۵ كه وقتي كنار هم قرار ميگيرد ۹۵۹۵ ميساد كه براحتي در ذهن مي ماند و از اعداد ماندگار است، برگزاري مراسم در چنين تاريخ هايي بسيار جالب است.

تعطيلات آخر هفته

از آن جا كه برگزاري مراسم عروسي تا دير وقت ادامه دارد پس متعاقبا همه خسته هستند و مايلند روز بعد خوب استراحت كنند، برگزاري مراسم در روز پنج شنبه امكان استراحت و خواب پس از يك روز شاد و در عين حال انرژي گير را فراهم مي سازد. اهميت اين استراحت براي افرادي كه شاغل هستند بسيار زياد است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۲:۴۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

آموزش مدل گره كراوات كلوين

مدل گره كراوات كلوين نام خود را از لرد كلوين (ويليام توماس) گرفته است. كلوين يك فيزيكدان بود كه ايده هايش به نظريه اي در مورد ساختار اتمي كمك كرد. در واقع مدل گره كراوات كلوين يك نوعي از مدل گره كراوات ساده است زيرا درست مانند گره ساده، بستن اين مدل گره كراوات هم با قرار دادن كراوات به صورت پشت و رو شروع مي شود. اندازه اين گره كراوات تقريبا مشابه با گره Four-In-Hand است با اين تفاوت كه گره كلوين كمي پرتر و زاويه دارتر به نظر مي رسد.

بستن كراوات با مدل هاي مختلف گره يك مهارت مهم مردانه است كه مي تواند تغييري اساسي در تيپ و استايل شما به وجود بياورد. در اين مقاله از مجله عروسي به صورت تصويري و متني به آموزش مدل گره كراوات كلوين براي آقا داماد هاي عزيز خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد.

گره كراوات مدل كلوين

گره كراوات كلوين

براي بستن گره كراوات كلوين كافي است طبق تصوير بالا بالا مرحله به مرحله پيش برويد. براي بستن اين مدل گره ابتدا كراوات را طوري به دور گردن بيندازيد كه قسمت پهن كراوات در سمت چپ بدنتان قرار گيرد و حدود ۱۰ سانتي متر پايين تر از قسمت باريك كراوات باشد.

سپس قسمت پهن كراوات را به سمت راست برده و از زير قسمت باريك رد كنيد و به سمت بالا بكشيد و مجددا به سمت چپ بدنتان ببريد. دوباره قسمت پهن كراوات را از زير قسمت باريك آن رد كنيد و به سمت راست بدنتان ببريد. در ادامه باز هم در همان حالتي كه قسمت پهن كراوات در دستتان است به سمت چپ ببريدش و از زير، وارد حلقه اي كه دور گردن ايجاد شده، كنيد. از داخل حلقه دور گردن به سمت بالا خارجش كنيد و سپس در داخل گره اي كه ايجاد شده است فرو ببريد. در انتها كراوات را خوب بكشيد تا گره ايجاد شده محكم شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۲:۲۷ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

دلايل و تشخيص ديابت بارداري

در اين مقاله از مجله جشن عروسي به موضوع ديابت بارداري خواهيم پرداخت كه مشكلي است كه فقط در دوران بارداري زنان اتفاق مي افتد و اگر خانمي دچار اين بيماري شد نگران نباشد. زيرا مي توان با كمك پزشك و انجام كارهاي ساده روزانه كه براي كنترل قند خونتان انجام مي‌دهيد، يك كودك سالم داشته باشيد. هر چند ديابت بارداري باعث افزايش احتمال ابتلا به ديابت نوع ۲ مي شود اما لزوماً اين اتفاق براي تمام مادران نخواهد افتاد و پس از تولد كودك ممكن است اين مشكل به طور كامل برطرف شده و ديگر هرگز دچار ديابت نباشيد.

ديابت بارداري

در طول دوران بارداري جفت هورمون هايي توليد مي كند كه مي توانند منجر به افزايش سطح قند خون شوند. معمولاً پانكراس (لوزالمعده) مي تواند به‌ اندازه كافي انسولين براي تنظيم قند خون توليد كند در غير اين صورت سطح قند خون افزايش يافته و مي تواند باعث ديابت شود.

در چه صورت احتمال ابتلا به ديابت بارداري وجود دارد؟

– اگر قبل از بارداري اضافه وزن داشته باشيد.
– اگر نژاد آفريقايي آمريكايي، آسيايي، اسپانيايي يا بومي آمريكايي داشته باشيد.
– در صورتي كه سطح قند خونتان بالا بوده اما در حد ديابت نباشد.
– در خانواده تان سابقه ديابت وجود داشته باشد.
– سابقه ديابت بارداري داشته باشيد.

نحوه تشخيص

اگر سابقه ديابت بارداري داشته باشيد يا پزشك احتمال ابتلا به ديابت بارداري دهد، بين هفته هاي ۲۴ و ۲۸ دوران بارداري تست تحمل گلوكز را برايتان مي نويسد تا ميزان قند خونتان را بررسي نمايد. براي آزمايش ديابت به شما يك محلول شيرين مي دهند كه سريع بايد آن را بنوشيد. اين عمل باعث افزايش سطح قند خون شما مي شود. يك ساعت بعد از شما يك آزمايش خون گرفته مي شود تا بررسي شود كه بدنتان چگونه سطح قند خون را تنظيم مي كند. اگر نتيجه نشان دهد كه قند خون شما بالاتر از حد طبيعي است نياز به آزمايشات بيشتري خواهيد داشت. اين امر نيازمند انجام آزمايش قند خون در حالت ناشتا و آزمايش گلوكز طولاني تر در طي سه ساعت است. اگر نتايج آزمايشتان طبيعي بوده اما عوامل زمينه ساز ابتلا به ديابت را داشته باشيد بايد در طول بارداري پيگيري مجدد داشته باشيد تا مطمئن شويد كه به ديابت مبتلا نشده ايد.

درمان ديابت بارداري

براي درمان ديابت بارداري پزشك از شما مي خواهد ميزان قند خون خود را چهار بار يا بيشتر در روز بررسي كنيد. آزمايش ادرار براي بررسي كتون ها انجام دهيد تا بررسي شود كه ديابت شما تحت كنترل است يا خير. ورزش منظم، رژيم سالم و مطابق با نظر پزشك داشته باشيد و طبق نظر پزشك اضافه‌ وزن بايد كنترل شود. انجام تزريق انسولين يا داروهاي ديگر براي ديابت بارداري درصورتي كه نياز داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۲:۱۴ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

انواع مدل ژست عروس خانوم

همه ما در طول زندگي و براي انجام فعاليت هاي روزانه به الهام گيري و نوعي الگو پذيري نيازمنديم. ژست عروس نيز نوعي الگوپذيري است كه بخش بسيار مهمي از عكس عروسي مي باشد. در اين مقاله از مجله عروسي انواع ژست عروس به ۵ گروه تقسيم شده است كه مي تواند تصاوير عروسي تان را تا حد قابل توجهي زيباتر نمايد و برايتان ايده بخش باشد. اين پوزيشن ها شامل انواع ژست هاي ساده تا ژست هاي كمي پيچيده تر مي شود. با ما همراه باشيد.

مدل ژست عروس

ژست عروس استاندارد

شيوه استاندارد يك عكس پرتره تمام قد از عروس مي باشد. يك عروس براي درخشيدن در مهم ترين روز زندگي خود، بايستي قسمت قابل توجهي از زمان خود را صرف انتخاب يك لباس عروس آيده آل نمايد. براي گرفتن يك عكس پرتره مناسب از عروس، شات اول از يك نماي كلي و وايد از عروس است، و شات دوم يك نماي بسته تر از عروس مي باشد كه جزئيات را نشان مي دهد مانند حالت چهره، طرز قرار گرفتن دست ها و غيره. بسيار مهم است كه در اين شات عروس خانوم حالتي احساسي به خود بگيرد.

همانطور كه در بالا مي بينيد؛ مثلا مي توانيد سر خود را اندكي پائين بياوريد و با نگاهي غمزه آميز به طرفين خود نگاه كنيد. حالت دست ها نيز مهم است، به عنوان مثال مي توانيد يك دست خود را بر بازوي دست ديگر قرار دهد. توجه داشته باشيد كه در هنگام عكس گرفتن، كاملا صاف نايستيد و كمي انحنا به بدن خود بدهيد.

مدل ژست عروسنمايي از پشت لباس عروس

بعد از گرفتن يك تصوير پرتره استاندارد از ژست عروس ، مي توانيم به سراغ ژست هاي كمي پيچيده تر برويم. عروس بايد پشت به دوربين قرار بگيرد و شانه خود را كمي به طرف دوربين بچرخاند. هم چنين نگاهي به سمت شانه هاي خود داشته باشد. چانه خود را به شانه نچسبانيد و كمي فاصله دهيد. سر خود را بيش از حد به سمت دوربين نچرخانيد تا حالت نيم رخ به هم نريزد ، البته اين يك قانون نيست اما رعايت آن مي تواند به زيبايي عكس عروسي تان كمك كند.

ژست عروس

عكس از دسته گل عروسي

هميشه جزئيات مهم هستند و دسته گل عروس، يكي از مهم ترين جزئيات براي يك عروس در روز عروسي است. اما نكته اي كه بايد عروس به آن توجه داشته باشد اين است كه در اين مدل ژست عروس نبايد بازويش را به بدن خود بچسباند و بايد كمي باز نگه دارد.

انواع ژست عروس

مرتب كردن جزئيات

قطعا عروس خانوم ها دستبند، گردنبند، گوشواره، كفش، حلقه و جزييات ديگري را براي جشن عروسي خود آماده كردند. عروس مي تواند با مرتب كردن اين جزئيات به صورت نمادين و سمبوليك، تصاوير ژورنالي زيبايي براي آلبوم خود خلق كند. در اين حالت مراقب كشش و فشار بر روي دستان خود باشيد زيرا كشش و فشار كمتر، مفاصل شما را طبيعي تر نشان خواهد داد. به عبارت ديگر نبايد دستتان را بيش از حد به طرفي بچرخانيد تا مفاصل شما در تصوير برجسته شود.

ژست عروس با تورژست با تور عروس

هرچند كه داشتن اين پوزيشن چندان ضروري نيست، اما اين ژست يك پرتره متفاوت را ايجاد مي كند. عكس عروس با تور عروسي، يك زيبايي ملايم و رويايي را به وجود مي آورد كه اغلب عروس ها عاشق آن هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۲:۰۱ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

فوايد رابطه جنسي اول صبح

ترديدي نيست كه يكي از بهترين كارهايي كه بعد از بيدار شدن از خواب مي‌توان انجام داد نوشيدن يك فنجان چاي يا قهوه مي باشد ، اما آيا مي‌دانيد كه شروع روز با رابطه‌ي جنسي نيز بسيار مفيد است؟ با مجله جشن عروسي همراه شويد.

   بله درست است كه معملا صبح‌ها كه از خواب بيدار مي‌شويد مشغله‌هايي فراواني داريد اما رابطه‌ي جنسي صبحگاهي كمك‌تان مي‌كند آرام شويد و روز كاري و پرمشغله‌تان را بهتر شروع نماييد. رابطه‌ي جنسي سطح انرژي‌تان را بالا برده و استرس‌تان را كاهش مي‌دهد. رسيدن به ارگاسم مسلما حال‌تان را بسيار خوب مي‌كند و بهتر از همه‌ي اينها، به همسرتان نزديك‌تر خواهيد شد.

بدن‌تان آماده تر است

صبح بهترين زمان براي فعاليت جنسي مي باشد زيرا بدن‌ براي اين كار آمادگي دارد . صبح‌ها، استروژن و تستوسترون در بالاترين سطح خود مي باشند. حالا چرا اين مسئله مهم است؟ مطالعه‌اي دريافته كه ميل جنسي شما تحت تاثير ميزان هورمون‌هاي‌تان است؛ هر چه بيشتر باشند، سرحال‌تر هستيد!

رابطه‌ي جنسي طولاني‌تر خواهيد بود

باز هم پاي هورمون‌ها درميان است؛ هر چه تستوسترون بيشتر شود ، كيفيت رابطه‌ي جنسي نيز بيشتر خواهد بود. بالا بودن سطح تستوسترون، ميل جنسي مردانه را بيشتر مي نمايد و عملكرد جنسي او را بهتر مي‌كند. طبق مطالعات انجام شده هر چه تستوسترون بيشتر باشد، قدرت نعوظ بيشتر است.

اوكسي توسين ترشح مي‌نماييد

رابطه‌ي جنسي صبحگاهي مي‌تواند شما و همسرتان را به هم بسيار نزديك‌تر نمايد. رابطه‌ي جنسي هورمون اوكسي توسين توليد مي‌كند كه به هورمون عشق نيز معروف است. اكسي توسين، هورموني در مغز است كه عشق و پيوند عاطفي را كنترل مي‌نمايد. وقتي حين رابطه‌ي جنسي اكسي توسين ترشح مي‌شود شما احساس عشق و ارتباط قوي‌تري با همسرتان مي‌نماييد.

استرس‌تان را كاهش مي دهد

دوست نداريد از شر استرس خلاص شويد؟ مطالعه‌اي دريافته فعاليت‌هاي جنسي و لذتبخش مي‌توانند هورمون استرس را كاهش دهند. يعني برقراري رابطه‌ي جنسي قبل از رفتن به محل كار و …، مي‌تواند براي بقيه‌ي روز، آرامش خاصي به شما بدهد.

اندورفين ترشح مي‌كنيد

رابطه‌ي جنسي باعث ترشح اندورفين خواهد شد؛ يعني همان هورمون جادويي ضد درد در بدن كه حال‌تان را خوب مي‌كند. به همين دليل است كه بعد از رابطه‌ي جنسي احساس شادي مي‌كنيد.

نوعي ورزش به حساب مي آيد

درست است كه رابطه‌ي جنسي ممكن است معادل يك ساعت دويدن روي تردميل نباشد اما باز هم نوعي ورزش به حساب مي آيد. با فعاليت جنسي مي‌توانيد در هر دقيقه ۵ كالري بسوزانيد. اين مقدار معادل كالري سوزي يك پياده روي است. دوست نداريد با يك فعاليت لذت بخش صبحگاهي ۷۵ كالري بسوزانيد؟

براي مغزتان خوب است

مي‌خواهيد مغزتان را تقويت نماييد؟ رابطه‌ي جنسي صبحگاهي جواب‌تان است. مطالعات زيادي نشان داده‌اند فعاليت‌هاي جنسي موجب ترشح گروهي از فرارسان‌هاي عصبي و هورمون‌ها مي‌شود كه براي سلامت مغز و تقويت ادراك بسيار مفيدند.

تقويت سيستم ايمني

بله درست است كه ويتامين C براي سيستم ايمني عالي است، اما رابطه‌ي جنسي در صبح نيز همينطور است! تحقيقاتي كه در سال ۲۰۱۵ صورت گرفت كشف كرد كه رابطه‌ي جنسي مي‌تواند با تحريك كردن دفاع طبيعي بدن در برابر باكتريها، ويروس‌ها و ميكروبها، سيستم ايمني را تقويت نمايد.

كمك‌تان مي‌كند جوانتر به نظر برسيد

رابطه‌ي جنسي صبحگاهي مي‌تواند سرچشمه‌ي جواني باشد. برخي از كارشناسان عقيده دارند رابطه‌ي جنسي، كليد جوان به نظر رسيدن است زيرا اوكسي توسين، بتا اندورفين و ساير مولكول‌هاي التهابي را توليد مي‌نمايد. مطالعات پيشين نشان داده بودند كه رابطه‌ي جنسي سه بار در هفته مي‌تواند شما را سالها جوانتر جلوه دهد.

چطور امكان رابطه‌ي جنسي صبحگاهي را فراهم نماييد؟

البته روابط جنسي كه بدون برنامه‌ي قبلي انجام مي‌شوند بسيار عالي هستند اما هميشه هم لازم نيست در لحظه تصميم به اين كار بگيريد. شما مي‌توانيد فعاليت جنسي را وارد برنامه‌ي خود نماييد و باز هم لحظاتي پرشور و هيجان بيافرينيد.

نگران وقت‌تان هستيد؟

برقراري رابطه‌ي جنسي صبح زود ممكن است رويتن صبحگاهي‌تان را بهم بزند اما نيازي نيست اينطور باشد. شما مي‌توانيد آلارم ساعت را ۲۰ دقيقه زودتر تنظيم نماييد (يا يك ساعت) و قبل از اينكه دوش بگيريد فعاليت جنسي داشته باشيد. يا هر زمان كه آلارم ساعت به صدا درآمد به جاي اينكه اسنوز را بزنيد و دوباره بخوابيد، دست به كار شويد!

 صبح زود خسته و خواب آلود هستيد؟

مطمئنا صبح خواب آلود و سست هستيد، چه كسي نيست؟! اما به اين معني نيست كه نتوانيد از فعاليت جنسي لذت ببريد. پوزيشن‌هايي را انتخاب كنيد كه فعاليت زيادي را نمي‌طلبند.

ميل جنسي نداريد؟

پاسخ يك كلمه است: پيش نوازي! بيشتر همديگر را تحريك نماييد و به پيش نوازي اهميت بيشتري بدهيد. مطمئن باشيد با اين كار تمايل جنسي‌ قدرتمندي سراغ‌تان خواهد آمد!

نگران بوي بد دهان‌تان هستيد؟

هيچكس از بوي بد دهان خوشش نمي‌آيد اما اجازه ندهيد اين مانع فعاليت جنسي‌تان بشود. كنار تختخواب‌تان نعنا نگه داريد و بعد از بيدار شدن كمي از آن بجويد، يا پوزيشن‌هايي را انتخاب نماييد كه رو در رو نباشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۱:۴۸ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

راههاي تقويت و مراقبت از ناخن ها

راههاي مراقبت از ناخن ها براي تقويت و بلند كردن ناخن از جمله اساسي ترين خواسته هاي اكثر خانم ها به خصوص تازه عروس خانم هاي عزيز است. جهت آشنايي با اين روش ها با مجله عروسي تا انتها همراه باشيد.

تغذيه مناسب

داشتن برنامه‌ غذايي متعادل و نوشيدن آب فراوان، ضروري است. مهم ترين مورد براي مراقبت از ناخن اين است كه ناخن هايتان و كوتيكل هاي آن ها را هيدراته نگه داريد.

محافظت از ناخن ها

از ناخن هاي دست خود به عنوان ابزار استفاده نكنيد. وقتي كه در حال گردگيري كردن منزل هستيد، به گل و گياه ها رسيدگي مي كنيد يا در هنگام شستن ظرف ها حتما براي مراقبت از ناخن هايتان در برابر مواد شيميايي و آسيب ها دستكش دستتان كنيد. از ناخنتان براي كندن برچسب و باز كردن چيزي استفاده نكنيد.

ماساژ ناخن ها

از آنجايي كه ناخن ها در زير كوتيكل ها شكل مي گيرند، ماساژ اطراف ناخن باعث افزايش جريان خون در آنجا و در نتيجه تقويت و بلند شدن ناخن ها مي شود. بهتر است براي ماساژ از كرم هاي مخصوص دست و ناخن، روغن زيتون و كنجد استفاده نماييد.

سوهان كشيدن

ناخن هايتان را سوهان بكشيد تا قوي تر شوند، اين كار كمك مي كند تا ناخن ها به آساني نشكنند. اين كار هم چنين از ترك خوردن ناخن ها جلوگيري مي كند. ناخن هاي دستتان را به صورت گرد در آوريد تا از شكستن آن ها نسبت به حالت مربعي جلوگيري شود.

استفاده از تقويت كننده

اگر رشد ناخن هايتان كم است از محلول ها و ژل هاي محرك رشد ناخن استفاده نماييد. انواع مرغوب اين محصولات در مراكز معتبر در دسترس است. هم چنين مكمل هاي بيوتين با شكنندگي ناخن ها از درون بدن مبارزه مي كنند. بيوتين يا همان ويتامين H به رشد و مقاومت ناخن ها بسيار كمك مي كند. موز، قارچ، ماهي سالمون، غلات و آواكادوو منابع غني بيوتين هستند.

عدم زياده روي در لاك

لايه اي از لاك قطعا باعث محكم تر شدن ناخن ها مي شود، اما استفاده زياد از لاك باعث مي شود كه تنفس خوبي صورت نگرفته و ناخن ها تضعيف شوند. گهگاهي به ناخن هايتان استراحت دهيد و آنها را بدون لاك نگه داريد. هم چنين براي پاك كردن رنگ لاك ها از لاك پاك كن هاي چرب و فاقد استون استفاده نماييد.

معجزه ليمو

قرار دادن ناخن ها در آب ليمو و يا ماساژ ناخن ها با برش ليمو، باعث مي شود كه ناخن ها محكم شوند و از شكستن آنها جلوگيري شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۵:۰۸ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

راهنماي خريد آبميوه گيري در مجله عروسي

آبميوه گيري امروزه ديگر جزو لوازم آشناي خانه ها است. شايد همين علاقه ما به آبگيري ميوه ها باشد كه منجر به توليد سالانه صدها مدل مختلف از برندهاي معتبر شده باشد. اما آياعروس خانوم هاي عزيز مي دانند در زمان خريد آبميوه گيري براي جهيزيه به چه نكاتي بايد دقت كرد؟ پس براي دانستن اين نكات با اين مقاله از مجله عروسي همراه باشيد.

آبميوه گيري

امروزه در بازار مدل هاي مختلفي از آبميوه گيري هم ايراني و هم وارداتي وجود دارند. قبل از هرچيز ابتدا نيازتان را مشخص كنيد زيرا براساس نيازتان است كه مواردي مانند امكان تنظيم سرعت، قدرت موتور، داشتن پارچ، گنجايش ظرف تفاله، تنظيم ورود پالت و… برايتان مهم مي شود.

انتخاب برند

بعد از مشخص كردن نيازتان با تعيين بودجه شروع به جستجوي كالاي مورد علاقه تان كنيد. قبل از خريد در مورد برندي كه قصد تهيه يكي از محصولات آن را داريد خوب تحقيق كنيد و سعي كنيد موتور با قدرت مناسب تهيه كنيد.

طول دهانه

بهتر است دستگاهي با دهانه ورودي بزرگ تهيه كنيد كه بتوانيد حتي بدون قطعه كردن ميوه ها آن ها را وارد دستگاه كنيد. كار كردن با آبميوه گيري هايي با دهانه كوچك ممكن است برايتان مشكل باشد.

تحقيق و بررسي

بسيار اهميت دارد كه قبل از خريد حتما در مورد خصوصيات دستگاه از فروشنده سوال كرده يا از افرادي كه از اين نوع آبميوه گيري استفاده كرده اند، سوال كنيد. ممكن است آن آبميوه گيري ويژگي هايي داشته باشد كه براي شما مفيد نباشد.

ميزان سر و صدا

درست است كه امروزه اكثر برندهاي معتبر محصولات كم صدايي را توليد مي كنند اما ميزان سر و صداي آبميوه گيري را نيز حتما بررسي كنيد. بعضي از برندها داراي محصولاتي هستند كه غير از سر و صداي زياد لرزش زيادي هم دارند كه نشان از ايراد دستگاه است.

قدرت دستگاه

قدرت دستگاه را فراموش نكنيد. حتما قدرت دستگاه را قبل از خريد به دقت مورد بررسي قرار دهيد. معمولا قدرت دستگاه ها حداقل از ۶۰۰ وات شروع مي شود و مدل هاي قوي تر تا ۱۵۰۰ وات قدرت دارند و در رابطه با سرعت نيز طبيعتا محصولي با امكان تنظيم سرعت هاي متفاوت امكان مديريت بهتري حين كار به شما مي دهد.

گارانتي

مورد آخر اينكه به هيچ وجه دستگاه را بدون گارانتي نخريد و دقت كنيد نماينده تعميرات برند مورد نظر در شهر شما هم وجود داشته باشد كه اگر براي دستگاه تان مشكلي به وجود آمد بتوانيد به راحتي مشكلش را حل كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۴:۵۵ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

چطور مواد قندي بخوريم ولي چاق نشويم؟

همگي مي دانيم كه خوردن يك كيك خوشمزه بعد از هر وعده غذايي، هيچ فايده‌اي براي كاهش وزن و سلامتي ندارد. اما چيزي كه ممكن است از آن مطلع نباشيد، اين است كه مجبور نيستيد براي لاغر شدن، كاملا قند را از رژيم غذايي تان حذف كنيد.

نبايد فراموش كنيد كه مواد غذايي سالمي مانند ميوه‌ها و سبزيجات، حاوي قند هستند، اما هم چنان براي بدن مفيدند و خوردن تكه‌اي كوچك از يك كيك نرم قرمز رنگ، ميتواند به برطرف كردن هوس شيريني شما كمك كند و مانع اين شود كه بعدا زياده روي كنيد.

مواد قندي

اينكه مواد قندي چطور بر وزن و تناسب اندام شما تاثير مي‌گذارند، تا حد زيادي به اين مسئله مربوط مي‌شود كه شما چه مواد غذايي شيريني ميخوريد، چه زماني آنها را ميخوريد، و آنها را همراه با چه غذاهايي مصرف ميكنيد.

بنابراين، به جاي اينكه خودتان را مجبور به ترك مواد قندي كنيد، اين استراتژي هاي منطقي و كاملا ممكن را دنبال كنيد تا بطور همزمان، هم بتوانيد چيزهاي شيرين بخوريد و هم وزن كم كنيد.

خوردن قندهاي طبيعي به جاي قندهاي افزوده

هيچ قندي لزوماً بهتر از ديگري نيست، اما قطعا تفاوتي در مواد غذايي حاوي قندهاي طبيعي در مقايسه با قندهاي افزوده وجود دارد. به عنوان مثال يك موز شيرين، نسبت به يك دونات داراي مواد مغذي مفيد بسيار بيشتري است و كالري و چربي اشباع و ترانس كمتري هم دارد. در واقع يك موز، قند بيشتري نسبت به يك دونات دارد و مواد غذايي كه قندهاي طبيعي دارند، معمولا داراي مواد مغذي ديگري نيز هستند، مانند فيبر، پروتئين، و چربي هاي سالم.

براي اينكه بفهميد چرا اين مساله اينقدر مهم است، با ادامه اين مطلب از مجله عروسي همراه باشيد و به جاي تمركز بر روي ميزان قند مواد غذايي شيرين، در مورد ارزش تغذيه‌اي كلي مواد غذايي فكر كنيد.

مصرف قند در كنار فيبر، پروتئين، و چربي هاي سالم

كربوهيدرات و قند مصرفي‌ تان را با پروتئين، فيبر، يا چربي هاي سالم به حالت تعادل درآوريد. اين سه ماده مغذي، جذب قند به جريان خون شما را كند ميكنند كه اين امر افزايش و افت ناگهاني قند خون و سطح انرژي را كاهش ميدهد. اين يعني ۳۰ دقيقه بعد از غذا خوردن احساس ضعف، سستي يا گرسنگي نميكنيد و آن افزايش‌هاي ناخوشايند و افت اجتناب ناپذير قند خون فقط در ساعت ۳ بعدازظهر اتفاق نمي‌افتد. افزايش ناگهاني قند خون ميتواند در دراز مدت باعث التهاب، مقاومت به انسولين و افزايش وزن شود.

فيبر، پروتئين، و چربي ها علاوه بر ثابت نگه داشتن سطح انرژي به شما كمك ميكنند كه بعد از خوردن يك چيز بسيار شيرين، خيلي بيشتر احساس سيري كنيد. اين مساله در زماني كه برنامه كاهش وزن سختي داريد، اما ناگهان با يك كيك برخورد ميكنيد، بسيار مفيد خواهد بود. وقتي شكمتان را با آن مواد مغذي پر كنيد، بسيار آسانتر ميتوانيد بعد از خوردن يك تكه كيك كوچك، دست از خوردنش برداريد.

مصرف مواد قندي در زمان نزديك ورزش

ورزش بهانه‌اي براي خوردن شيريني، قبل و بعد از باشگاه نيست، اما تمرين ميتواند به بدن شما كمك كند كه از شر آن قند اضافي خلاص شود. محققان از دانشگاه سيراكيوز دريافتند كه انجام يك جلسه تمرين با وزنه، تاثيرات وعده‌هاي غذايي شيرين بر سطوح قند خون زنان را حداقل بمدت ۱۲ ساعت، تا ۱۵ درصد كاهش داد.

خوردن مواد قندي از كربوهيدرات‌هاي تصفيه شده مانند نان سفيد و ماكاروني ميتواند به برنامه ورزشي شما نيز كمك كند. اين مواد قندي، به شما انرژي مي‌دهند تا حسابي ورزش كنيد.

پرهيز از مصرف شيريني همراه قهوه

شايد شنيدنش سخت باشد، اما قهوه و دونات تركيب خوبي نيست. ظاهراً كافئين موجود در قهوه ميتواند مانع توانايي بدن شما براي پردازش قند موجود در صبحانه‌تان شود. در مطالعه‌اي كه در مجله‌ي تغذيه باليني آمريكا منتشر شد، محققان كانادايي دريافتند كه وقتي مردان يك ساعت قبل از يك وعده غذايي شيرين، يك تا دو فنجان قهوه معمولي ميخوردند، قند خونشان تا ۱۶ درصد بيشتر از زماني كه قبل از وعده غذايي، يك تا دو فنجان قهوه بدون كافئين ميخوردند، افزايش مي‌يافت. محققان ميگويند كه كافئين باعث ميشود كه سلول‌هاي بدن شما، به انسولين كمتر واكنش نشان دهند، كه منجر به مقاومت به انسولين كوتاه مدت ميشود.

دارچين بخوريد

پاشيدن مقداري دارچين روي مواد قندي مانند كوكي يا بلغور جو دو سر ميتواند به جلوگيري از بي حالي و خستگي بعد از صرف غذا و خوردن ميان وعده‌هاي بعدي جلوگيري كند. علاوه بر اين، خوردن دارچين با هر نوع ماده غذايي از جمله غذاهاي شيرين، به كاهش مقدار قند خون شما بعد از اينكه مدتي غذا نخورده‌ايد، كمك ميكند و اين ميتواند به شما كمك كند كه وزن كم كنيد، زيرا از مقاومت به انسولين كه ميتواند باعث افزايش وزن شود، جلوگيري خواهد كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۴:۴۴ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]

تزيين و گل آرايي ورودي تالار عروسي

جشن عروسي جشن با شكوهي است كه در آن دختر و پسر آغاز زندگي مشترك خود را با عزيزان و مهمانانشان جشن مي گيرند. برگزاري يك مراسم شيك و با شكوه براي شب عروسيخواسته بسياري از زوجين است و اين موضوع با انتخاب درست تشريفات مجالس قابل دستيابي است. از موارد بسيار مهم در برگزاري مراسم عروسي ، زيبايي و گل آرايي ورودي تالار يا باغ عروسي است.

زيبايي و تزيين ورودي تالار و باغ عروسي باعث جلوه بهتر نماي داخلي مي شود و در چشمان مهمانان نقش زيادي ايفا مي كند. هم چنين به دليل اينكه ورودي تالار اولين مكاني است كه به چشم مهمانان مي آيد، زيبايي آن بسيار مهم است. انواع مختلفي براي تزيين ورودي سالن عروسي وجود دارد و مي تواند تزيين با گل و گل آرايي باشد يا با بادكنك تزيين شود. موارد مختلف ديگري نيز از تزيين ورودي تالار و مسير ورود عروس و داماد وجود دارد. منوي تشريفات ورودي سالن مي تواند رنج گسترده اي را از تزيينات شامل شود. عروس و داماد مي توانند از منوي تشريفات ورودي سالن عروسي نوع تزيينات را با توجه به علاقه و سليقه خود انتخاب كنند.

يك گل آرايي دقيق و زيبا موجب مي شود نورپردازي و ساير تزيينات جشن عروسي بهتر به نظر بيايند به ويژه اگر از گل هاي طبيعي استفاده شود زيرا گل هاي طبيعي حس زيبايي و آرامش خاصي را به فضا القا مي كنند. درست است كه گل آرايي مسير ورودي عروس و داماد هزينه در بر دارد ولي ارزشش را دارد و بهتر است عروس داماد از اين قسمت چشم پوشي نكنند. ما در اين مقاله از مجله عروسي نمونه هايي از بهترين تزيينات ورودي با گل هاي طبيعي را براي شما عزيزان آماده كرده ايم. پس مثل هميشه با ما همراه باشيد.

گل آرايي ورودي تالار

ورودي تالار عروسيگل آرايي ورودي تالار


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۴:۲۲ ] [ مخبر ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 9
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 2051
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» آشنایی با تندیس های نوازنده! | عجیب ترین سازهای دنیا
» هنر کاشی کاری در تکیه معاون الملک | نمایی از هنر ایرانی
» ضرورتی در اختصاص ارز دولتی به گردشگران یا حجاج نیست
» خوشگذرانی در کیش | نگینی در آب های نیلگون خلیج فارس
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کریسمس در زاگرب
» کتابخانه گویای کودکان نابینای کرمان افتتاح شد
» تاریخچه ی قهوه خانه در ایران | قدیمی ترین قهوه خانه ها
» مسجد جامع عتیق شیراز،جایی با عطر مذهب و حضور نفس حافظ شیرین گفتار
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مزرعه گل
» عمارت خسروآباد | عمارتی باشکوه در غرب ایران
» هفت رستوران برتر دبی | بهترین رستوران های دبی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | تک سوار
» زرندیه استان مرکزی | سفر به مکان های دیدنی زرندیه
» سفر به عمان | تماشای شن های داغ و روان
» حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی
» بازدیدی شگفت انگیز از جاذبه های گردشگری کشور کلمبیا!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | معروفترین آمدگاه توکیو
» 9 جاذبه برتر و مکان های دیدنی شهر بوزمان
» سفر به ویتنام | ویتنام کشوری با دیدنی های بی شمار و استثنایی
» سفر به جزیره هوکایدو | جزیره ای پر جاذبه در کشور ژاپن
» خوشگذرانی در کاستاریکا | بهترین گردش ها در جاهای دیدنی کاستاریکا
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | ادامه بازی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | حمام ماسه
» سفر به افنباخ آلمان | 15 کاری که می توانید در افنباخ انجام دهید
» 10 مورد از بهترین پناهگاه های ساحلی بالتیک
» رونق گردشگری قنات در اردکان
» خوشگذرانی در ماداگاسکار | 8 دلیل برای سفر به ماداگاسکار
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | تصادفات جاده
» با آژانس مسافرتی پارلاگشت به باکو سفر کنید !
» سرای سنتی سوته دلان | الماس شرق تهران
» چرا کالیفرنیا باید مقصد بعدی شما برای تعطیلات باشد؟
» 7 شهر هلند غیر از آمستردام که باید برای گردش در نظر داشته باشید!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | خیابان آدانسونیادر
» سفر به دهکده کوه پانی | دهکده شناور تایلند
» آشنایی با مجموعه کاخ های سعدآباد تهران!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | سه شَبَه
» بهترین استیک تهران رو کجا داره؟ | استیک خوب کجا بخوریم؟
» معرفی بهترین جاذبه های گردشگری رایگان سنگاپور
» بهسازی بخشی تاریخی در کشور انجام می شود
» بهترین باغ رستوران تهران | خنکای دلچسب باغ رستوران های تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | حمام مقدس
» راهنمای جامع گردشگری به پوکت تایلند!
» آیا میدانستید ارزان ترین کشور دنیا برای زندگی کجاست؟
» سفر به شهر یاکوتسک | سفر به سردترین شهر جهان
» کمپینگ | راهکارهایی برای داشتن خواب راحت در کمپ
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | گردن در برابر گردن
» فینال جام جهانی گردشگری در همگردی برگزار می شود
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جنگ رنگارنگ
» سفر به شهر هوشی مین در ویتنام به همراه Bente و per
» مضرات ضد آفتاب | بلای کرم ضد آفتاب شما بر سر محیط زیست